سیری یا همان دستیار صوتی شرکتاپل، برای همگان مفید نیست. غیرفعال کردن این دستیار صوتی در آیفون و آیپد می تواند به دلایلی مانند مفید نبودن، استفاده ناخواسته از طریق کلید کناری و یا ادای ناخواسته عبارت <> باشد. در این مقاله قصد داریم تا به این موضوع بپردازیم.

شیوه غیرفعال کردن سیری در آیفون و آیپد

غیرفعال کردن دستیار صوتی اپل می تواند در چندین گام ساده میسر شود. ابتدا باید اپلیکیشن <> را بر رویآیفونو یا آیپد خود اجرا کرده و سپس گزینه <> را لمس کنید.

غیرفعال کردن سیری در آیفون

در اینجا باید کلید تغییر وضعیت کنار گزینه های زیر را لمس کرده تا بتوانید ویژگی های مدنظر خود را غیرفعال کنید. این گزینه به ترتیب به شرح زیر هستند:

  • گوش دادن به عبارت <>.
  • فشار دادن کلید کناری جهت فعال شدن سیری.
  • اجازه به سیری در حین قفل بودن دستگاه (فقط برای مواقعی که قصد غیرفعال کردنسیریدر صفحه قفل را دارید).

غیرفعال کردن سیری در آیفون

هنگامی که دو گزینه اول را غیرفعال کردید، در ادامه پیغامی در مقابل شما ظاهر می شود که از شما در رابطه با غیرفعال کردن سیری سؤال می پرسد. در اینجا باید گزینه <> را لمس کنید.

غیرفعال کردن سیری در آیفون

حال می بینید که دستیار صوتی سیری بر روی آیفون و یاآیپدشما غیرفعال شده است.

غیرفعال کردن پیشنهادات سیری

در ابتدا، سیری تحت عنوان یک دستیار صوتی در آیفون و آیپد شروع به کار کرد، اما در چند سال گذشته، نقش این دستیار صوتی روزبه روز پررنگ تر شده است. امروزه سیری در تمامی قابلیت های پیشنهاد هوشمند آیفون و آیپد نقش دارد.

از پیشنهادات اپلیکیشن ها در کادر جست و جو گرفته تا اعلان های هوشمند در صفحه قفل (چیزی که می تواند کاملا آزاردهنده باشد)، همه چیز در پشت صحنه توسط سیری مدیریت می شود. البته نباید نگران باشید، زیرا می توان این موارد را نیز از طریق اپلیکیشن <> و بخش <>، غیرفعال کرد.

در این بخش باید به سمت پایین حرکت کرده تا بتوانید قسمت <> را مشاهده کنید. سپس با لمس کلید تغییر وضعیت کنار ldquo;Suggestions In Searchrdquo; ،rdquo;Suggestions In Look Uprdquo; و ldquo;Suggestions On Lock Screenrdquo; می توانید این گزینه ها را به حالت غیرفعال درآورید.

منبع:

https://itresan.com/299821/%d8%ba%db%8c%d8%b1%d9%81%d8%b9%d8%a7%d9%84-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86-%d8%b3%db%8c%d8%b1%db%8c-%d8%af%d8%b1-%d8%a2%db%8c%d9%81%d9%88%d9%86-%d9%88-%d8%a2%db%8c%d9%be%d8%af-%da%86%da%af%d9%88%d9%86%d9%87/

گلکسی S20 اولین گوشی سامسونگ با پنل ۱۲۰ هرتزی خواهد بود

عرضه آیفون 12 در ابعاد کوچک تر

مهم‌ترین تفاوت بازاریابی تلفنی با فروش تلفنی چیست؟

یک نوجوان اپل را هک کرد!

چگونه بازاریابی و فروش تلفنی انجام دهیم؟

آموزش پاک کردن کش مرورگر کروم در ویندوز و موبایل

آموزش پاک کردن کش مرورگر کروم در ویندوز و موبایل

غیرفعال ,سیری ,آیفون ,آیپد ,گزینه ,دستیار ,آیفون و ,غیرفعال کردن ,دستیار صوتی ,و آیپد ,سیری در ,کلید تغییر وضعیت

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


کافی نت پرشین postbv دانلود فایل roobika علوم کامپیوتر مطالب اینترنتی سل تل خبر پو پیام همدردی .. نارنجی گراف