هر روز تعدادی از اپلیکیشن های پولی اندروید و آیفون برای مدت کوتاهی رایگان می شود. در این مقاله که به صورت روزانه به روزرسانی می شود، این اپلیکیشن ها و بازی ها را معرفی می کنیم.

همان طور که می دانید اپلیکیشن ها به سه شکل توسط توسعه دهندگان منتشر می شوند: رایگان، پولی و رایگان با پرداخت درون برنامه ای. حتما برایتان پیش آمده است که با دیدن اپلیکیشنی به وجد بیایید و قصد داشته باشید که آن را نصب کنید؛ اما ناگهان متوجه پولی بودن آن شوید. همه ما این تجربه را داشته ایم. در این مواقع معمولا یا قید استفاده از آن را می زنیم یا به دنبال نسخه کرک شده آن می گردیم. البته نسخه کرک شده هم داستان های خاص خودش را دارد و حتی می تواند آسیب جدی به گوشی شما وارد کند.

مقاله ی مرتبط

  • رفع مشکل گوگل پلی در ایران و دانلود اپلیکیشن های دارای محدودیت

اما گاهی همین اپلیکیشن های پولی برای مدت محدودی رایگان می شوند و ما می توانیم با نصب آن ها و افزودن به فهرست اپ های خود، در آینده هم به آن ها دسترسی داشته باشیم. درواقع، توسعه دهندگان برای افزایش تعداد مخاطبان خود، هرازگاهی اپلیکیشن هایشان را به رایگان عرضه می کنند؛ بنابراین، توصیه ی ما این است که حتما اپلیکیشن های پولی رایگان شده را یک بار دانلود کنید تا به فهرست اپ های شما اضافه شوند. بعدا می توانید هر زمانی که تمایل داشتید، از آن ها استفاده کنید.

با زومیت همراه باشید تا اپلیکیشن های پولی رایگان شده امروز را معرفی کنیم.


اپلیکیشن های


بازی Loothbox RPG

اسکرین شات بازی Loothbox RPG

این بازی جذاب با گرافیک ۸ بیتی، حس نوستالژیکی را به کاربر منتقل می کند. کاربر باید کارکتر بازی را هدایت کند و با جمع آوری گنج های مدفون شده در سیاه چاله ها و ابزار جنگی پنهان شده به پدرش کمک کند تا در مقابل دشمنان به پیروزی دست پیدا کند و قلمروی خود را حفظ کند. ازجمله ویژگی های بازی می توان به ساخت سیاه چاله های پیچ درپیچ خودکار، توسعه ی توانایی های کارکتر بازی تا ۴۰ سطح مختلف و . اشاره داشت.

دانلود برای اندروید


اپلیکیشن Speed View GPS Pro

اسکرین شات اپلیکیشن Speed View GPS Pro

Speed View GPS Pro یک اپلیکیشن برای اندازه گیری سرعت، مسافت، زمان و موقعیت مکانی است. دیگر ویژگی مهم این اپلیکیشن فراهم کردن امکان بررسی زمان آغاز مسیر، زمان سپری شده، میانگین سرعت و حداکثر سرعت است. این برنامه به خصوص برای افرادی که روزانه به ورزش های هوازی مثل دوچرخه سواری می پردازند، کاربرد دارد؛ البته این بدین معنا نیست که درصورت طی مسافت با خودرو یا وسایل نقلیه ی دیگر، توان اندازه گیری سرعت را نداشته باشد. کاربر با اجرای این برنامه حتی اگر مسیری را بدون وسیله ی نقلیه طی کند می تواند تمام اطلاعات مربوط به سرعت و مسافت را در این برنامه بررسی کند.

دانلود برای اندروید


بازی Spelling Pro! Premium

اسکرین شات بازی Spelling Pro! Premium

این اپلیکیشن یک بازی فکری و آموزشی با محوریت املای لغات انگلیسی است. روال بازی بدین ترتیب اجرا می شود که لغتی به نمایش درخواهد آمد و کاربر باید آن را به خاطر بسپارد و زمانی که آمادگی داشت با زدن ضربه روی نمایشگر اعلام آمادگی کند تا بلافاصله لغت مخفی شود و ۳ پرسش درباره ی لغت نشان داده شوند. کاربر باید برای کسب امتیاز کامل پاسخ های صحیح را برای پرسش ها انتخاب کند. مسئله ی زمان نیز در این بازی اثرگذار است و کاربر می تواند بازی را در دو حالت انجام دهد. حالت اول متشکل از ۸ مرحله با ۱۸۰ ثانیه زمان است و امتیازدهی براساس زمان پاسخگویی برآورد می شود. در حالت دوم به طور کلی ۱۲۰ ثانیه دراختیار کاربر قرار داده می شود و کاربر می تواند هرچند مرحله را رد کند. تعداد مراحل بستگی به سرعت عمل او دارد.

دانلود برای اندروید


اپلیکیشنLoveNeuro: Student-Led Neuroscience App

اسکرین شات اپلیکیشنLoveNeuro: Student-Led Neuroscience App

این اپلیکیشن آموزشی فرصتی برای دانشجویان عصب شناسی و علوم اعصاب که اطلاعات جامع و کاملی از سیستم عصبی انسان فراهم کرده است. برای بهره مندی کامل از این اپلیکیشن باید به زبان انگلیسی مسلط باشید و اطلاعات گردآوری شده در این برنامه را مطالعه کنید.

دانلود برای اندروید


اپلیکیشن Password Manager

اسکرین شات اپلیکیشن Password Manager: Store amp; Manage Passwords

مدیریت پسوردها امروزه مشکلاتی زیادی برای کاربران به وجود آورده است؛ به خصوص درطی چند سال اخیر که هر کاربری در حوزه ی فناوری چندین حساب کاربری مختلف در پلتفرم های متنوع دارد. از این رو کاربران یا باید حافظه ی قوی داشته باشند و با اتکا به حافظه ی خود و حفظ امنیت اطلاعاتی حساب ها چندین نام کاربری و رمز عبور را به خاطر بسپارند یا باید برای چندین حساب کاربری از یک نام کاربری و رمز عبور استفاده کنند. درهرصورت، به طور قطع نمی توان گفت که رمزهای عبور فراموش نشوند یا اینکه بتوان از یک فرمت نوشتاری برای تمام پلتفرم ها استفاده کرد. بنابراین استفاده از نرم افزارها و اپلیکیشن های مدیریت رمز عبور اهمیت پیدا خواهند کرد.

این اپلیکیشن با ذخیره و رمزنگاری اطلاعات ورودی ازطریق AES-256 از رمزهای شما محافظت خواهد کرد. نکته ی مهم درباره ی این اپلیکیشن عدم اتصال به اینترنت است؛ بنابراین مطمئن باشید که اطلاعات واردشده در گوشی ذخیره می شوند و در فضای اینترنتی قرار نخواهند گرفت.

دانلود برای اندروید


بازی Spelling Gaps PRO

اسکرین شات بازی Spelling Gaps PRO

دیگر بازی فکری و آموزشی با تمرکز بر املای لغات انگلیسی است که می تواند برای کاربران فارسی زبان جنبه ی آموزشی نیز داشته باشد. این بازی میزان سختی متفاوتی دارد و کاربر می تواند به ترتیب از مراحل آسان به سخت برود. روش بازی این گونه است که لغتی به نمایش درخواهد آمد و سپس همان لغت با برخی حروف حذف شده دوباره ظاهر می شود و کاربر باید با زمان بندی مناسب، حروف افتاده را تکمیل کند تا امتیاز دریافت کند.

دانلود برای اندروید


اپلیکیشن Fem Menstrual Calendar

اسکرین شات اپلیکیشن Fem Menstrual Calendar

اپلیکیشنی مخصوص بانوان که کمک می کند دوره ی قاعدگی خود را محاسبه کنند و تاحدی روزهایی که احتمال بارداری زیاد یا کم است پیش بینی کنند. همچنین با اطلاعات دقیق تر درباره ی بارداری می توان به راحتی زمان تولد نوزاد را محاسبه کرد.

دانلود برای اندروید


مجموعه آی iLOOK

اسکرین شات مجموعه آی iLOOK

مجموعه آیی با بیش از ۵۰۰۰ آی که با الهام از آی های پلتفرم اپل طراحی شده اند. این مجموعه همچنان به روزرسانی دریافت می کند و برتعدادشان افزوده می شود.برای استفاده از این مجموعه آی باید از لانچری استفاده کنید که امکان تعویض آی های سیستم عامل را داشته باشد؛ مانند Nova Launcher.

دانلود برای اندروید


مجموعه آی Hexaring

اسکرین شات مجموعه آی Hexaring

مجموعه آیی با طراحی شش ضلعی که بیش از ۵۰۰۰ آی مختلف دراختیار کاربر قرار می دهد. همچنین ازطریق این برنامه کاربر به ۳۶ تصویر پس زمینه ی با کیفیت نیز دسترس خواهد داشت.برای استفاده از این مجموعه آی باید از لانچری استفاده کنید که امکان تعویض آی های سیستم عامل را داشته باشد؛ مانند Nova Launcher.

دانلود برای اندروید


مجموعه آی Fledermaus

اسکرین شات مجموعه آی Fledermaus

اپلیکیشن Fledermaus یک برنامه برای تغییر در ظاهر گوشی هوشمند است که با ارائه ی انواع آی ها جلوه ی متنوعی به رابط کاربری گوشی خواهد داد. این برنامه روی لانچرهایی ازجمله Nova، Evie و. اجرا می شود. بعداز نصب اپلیکیشن، زمانی که آن را باز کنید، فهرستی از لانچرها نمایش داده می شود، سپس از بین آن ها لانچر نصب شده روی گوشی خود را انتخاب کنید تا آی ها روی آن اعمال شوند. درصورتی که در برنامه لانچر مدنظر خود را پیدا نکردید، باید آی ها را ازطریق منوی لانچر اجرا کنید. این برنامه بیش از پنج هزار آی مختلف درخود جای داده است که می توانید از بین آن ها انتخاب کنید و تجربه ی جدیدی از کاربری را برای خود رقم بزنید.

دانلود برای اندروید


اپلیکیشن Gif Me! Camera Pro

اسکرین شات اپلیکیشن GIF Me! Camera Pro

یک برنامه ی ساخت ویدئوهای کوتاه و تبدیل آن ها به گیف است که به رایگان دردرسترس کاربران قرار دارد. این اپلیکیشن به کاربر امکان می دهد ویدئوهای کوتاه لحظه ای ثبت کند و آن ها را در شبکه های اجتماعی مجازی به اشتراک بگذارد؛ همچنین کاربران می توانند به ویدئوهای خود، فیلتر و استیکر اضافه کنند. سایر ویژگی های این برنامه شامل ویدئوهای چندبخشی، استاپ موشن، افزودن ویدئو به برنامه، افزودن عکس، افزودن گیف ازطریق اینترنت، ویرایش گیف، تنظیم سرعت انیمیشن، افزودن متن و. می شود.

دانلود برای اندروید


اپلیکیشن Sketch Me! Pro

اسکرین شات اپلیکیشن Sketch Me! Pro

برنامه ای برای تبدیل عکس به نقاشی است. این اپلیکیشن، افکت های متفاوتی ارائه می کند و به شما امکان می دهد عکس های خود را تبدیل به نقاشی یا استیکر کنید و آن ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. برنامه ی Sketch Me! Pro سایر ویژگی ها نظیر تبدیل عکس به سیاه قلم، پاستل، نقاشی رنگی، نقاشی کارتونی و. را در خود جای داده است. همچنین، کاربر می تواند تنظیمات حرفه ای ازجمله کنتراست، روشنایی و اشباع سازی را روی عکس های مختلف اعمال کند.

دانلود برای اندروید


اپلیکیشن BlackCam Pro - Bamp;W Camera

اسکرین شات اپلیکیشن BlackCam Pro - Bamp;W Camera

برنامه ای برای عکاسی سیاه و سفید در اندروید که به رایگان دردسترس قرار گرفته است. رابط کاربری بسیار ساده ای دارد و محدوده ی وسیعی از انواع فیلترهای سیاه وسفید را برای کاربر فراهم می کند. یکی از نقاط قوت این برنامه، نمایش زنده ی فیلترها روی دوربین است که به کاربر امکان می دهد پیش از ثبت عکس، فیلترهای مختلف را ارزیابی و باتوجه به معیارهای خود بهترین گزینه را انتخاب کند. علاوه بر فیلترها، دیگر بخش های ویرایش عکس مثل کنتراست، روشنایی و نوردهی نیز به صورت لحظه ای قابل تغییر هستند.

دانلود برای اندروید


اپلیکیشن Resize Me! Pro

اسکرین شات اپلیکیشن Resize Me! Pro

اپلیکیشنی که ابزار حرفه ای برای تغییر اندازه ی عکس دراختیار کاربر قرار می دهد. این اپلیکیشن امکان تغییر و ارسال عکس ها را برای کاربر فراهم می کند تا با یک اشاره به اندازه ی مدنظر تبدیل شوند و آماده ی ارسال ازطریق ایمیل یا سایر شبکه های اجتماعی باشند. این برنامه با وجود اینکه تغییراتی در عکس ایجاد می کند؛ اما داده های EXIF و GPS کاملا دست نخورده باقی خواهند ماند. علاوه براین، امکان چرخش و برش عکس نیز به همراه تغییر فرمت عکس از سایر قابلیت های ارائه شده در این برنامه هستند. کاربران همچنین با استفاده از این برنامه خواهند توانست واترمارک اختصاصی روی عکس های خود بگذارند.

دانلود برای اندروید


اپلیکیشن 3D Steampunk Travel Pro LWP

اسکرین شات اپلیکیشن 3D Steampunk Travel Pro LWP

یک برنامه برای تنظیم تصویر پس زمینه ی زنده با انیمیشن جذاب سه بعدی که تجربه ی جدیدی را برای شما به ارمغان خواهد آورد. این تصویر دارای اتمسفر فانتزی و فضایی از کشتی های هوایی است. این تصویر پس زمینه همچنین، قابلیت شخصی سازی دارد و به خوبی بهینه شده است تا در مصرف باتری مدیریت شده عمل کند.

دانلود برای اندروید


مجموعه آی Raya Black

اسکرین شات مجموعه آی Raya Black

مجموعه ای فوق العاده که متشکل است از ۶٬۲۰۰ آی مختلف و ۲۸ ویجت متنوع ساعت که با تم رنگ مشکی طراحی شدند.برای استفاده از این مجموعه آی باید از لانچری استفاده کنید که امکان تعویض آی های سیستم عامل را داشته باشد؛ مانند Nova Launcher.

دانلود برای اندروید


اپلیکیشن Signilstrade; Manage Bluetooth | Detect Card Skimmers

اسکرین شات اپلیکیشن Signilstrade; Manage Bluetooth | Detect Card Skimmers

اپلیکیشنی که به وسیله ی آن می توان دستگاه های اسکیمر کارت های اعتباری (دستگا هایی که اطلاعات کارت اعتباری را ذخیره می کنند) را شناسایی کرد. همچنین، به وسیله ی این اپلیکیشن می توان دستگاه هایی که ازطریق بلوتوث به گوشی متصل شدند را مدیریت کرد. یکی دیگر از ویژگی های این اپلیکیشن کنترل سرویس های استریم موسیقی نظیر Amazon Music، Google Play، Deezer و. است. بدین ترتیب که کاربر آهنگ را از سرویس استریم پخش می کند و می تواند به وسیله ی این اپلیکیشن آن را کنترل کند.

دانلود برای اندروید


بازی Magnet Balls: Match-Three Physics Puzzle

اسکرین شات بازی Magnet Balls: Match-Three Physics Puzzle

یک بازی فکری سرگرم کننده است که کاربر باید توسط توپی که دراختیار دارد، توپ های هم رنگ را هدف قرار دهد تا آن ها را منفجر کند. قانون بازی این است که توپ شلیک شده باید با حداقل دو توپ هم رنگ خود برخورد کند تا تخریب صورت بگیرد. برای کسب امتیاز بیشتر باید سعی کنید با یک هدف، توپ های بیشتری را هدف قرار دهید. از ویژگی های این بازی می توان به جایزه های روزانه، استفاده از شتاب دهنده، سه حالت بازی مختلف، توپ های خاص با قابلیات های ویژه و. اشاره کرد. هم اکنون می توانید این اپلیکیشن پولی رایگان شده اندروید را از لینک زیر دانلود و نصب کنید.

دانلود برای اندروید


اپلیکیشن BabyBook Journal - Baby Tracker amp; Newborn Diary

اسکرین شات اپلیکیشن BabyBook - Baby Tracker amp; Newborn Diary

یک ابزار کارآمد برای زوج های جوانی که به تازگی خانوده تشکیل داده اند و نوزادشان به دنیا آمده است. این اپلیکیشن ابزارهای زیادی را دراختیار والدین قرار می دهد تا بتوانند با برنامه ی مرتب و مشخصی فعالیت های نوزاد خود را مدیریت و تمام حالت ها و کارهای نوزادشان را ثبت کنند تا یک گزارش کامل برای ارائه به پزشک فراهم و همچنین، خاطرات مربوط به فزرندشان را با تاریخ دقیق نگه داری کنند. درواقع، مهم ترین هدف این اپلیکیشن، کمک رسانی به شکل گیری و بهبود عادت های رسیدگی والدین به نوزاد است تا درنهایت منجر شود استرس و نگرانی های احتمالی را کنترل کنند و از انتقال آن به نوزاد جلوگیری شود. ویژگی های این اپلیکیشن شامل تقویم رویداد برای ثبت علائم پزشکی و سایر پیشامدهای روزانه می شود.

دانلود برای اندروید


بازی Sudoku Challange

اسکرین شات بازی Sudoku Challange

بازی فکری سودوکو طرفداران خاص خود را دارد که از حل معما خسته نمی شوند. این بازی جداولی دارد که اعداد ۱ تا ۹ در هر خانه ی آن قرار می گیرند و اعداد در هر سطر و ستون نباید تکراری باشند؛ همچنین در جداول کوچک تر ۳*۳ نیز اعداد باید یک بار استفاده شوند و همین امر باعث می شود این بازی فکری ذهن را تقویت کند. در این اپلیکیشن بیش از ۵٬۰۰۰ پازل سودوکو وجود دارد که کاربر باید آن ها را حل کند. نکته ی جالب درباره ی این اپلیکیشن سادگی آن است. به حدی که حجم کل بازی ۲٫۲ مگابایت است.

دانلود برای اندروید


بازی Survival Derby 3D - Car Racing amp; Running Game

اسکرین شات بازی Survival Derby 3D - Car Racing amp; Running Game

بازی اتومبیل رانی جذاب با سبک تعقیب وگریز است که در آن باید از پلیس فرار کنید و خود را نجات دهید. کنترل بازی فقط ازطریق هدایت خودرو به چپ و راست انجام می شود. درطول مسیر باید مراقب باشید با موانع برخورد نکنید و با جمع آوری قلب ها و پول بیشتر در مسابقه دوام بیاورید و اتومبیل های جدیدتر خریداری کنید.

دانلود برای اندروید


مجموعه آی UX S9

اسکرین شات مجموعه آی UX S9

طراحی این مجموعه آی براساس رابط کاربری رسمی سامسونگ UX موجود در گوشی های گلکسی S8 و S9 و Note 9، انجام شده است تا بتوان روی سایر گوشی ها نیز تجربه ای شبیه به رابط کاربری UX را به وجود آورد. در این مجموعه آی بالغ بر ۲٬۷۰۰ آی متنوع وجود دارد که همواره ازطریق به روزرسانی به تعدادشان اضافه می شود. همچنین، پشتیبانی از Dynamic Calender و درخواست آی اختصاصی، جست وجو و پیش نمایش آی ها، شخصی سازی آی ها و. را می توان از سایر ویژگی های اپلیکیشن قلمداد کرد.

دانلود برای اندروید


مجموعه آی Flat Dark

اسکرین شات مجموعه آی Flat Dark

یک مجموعه آی متشکل از ۱٬۲۵۰ آی مسطح با وضوح تصویر ۱۹۲*۱۹۲ است. آی های این مجموعه با الهام از دکمه های دایره ای شکل طراحی شدند. برای استفاده از این آی ها باید تغییراتی در تنظیمات لانچر اعمال کنید. ابتدا دربخش صفحه ی هوم Portrait Grid را روی ۴*۵ قرار دهید، سپس دربخش Drawer این مقدار را روی ۴*۶ با شفافیت پس زمینه بین ۰ تا ۴۰ درصد تنظیم کنید. تعداد آی های داک را روی ۵ بگذارید و در تنظیمات پیشرفته اندازه ی آی را روی ۱۳۰ درصد ذخیره کنید و فونت آی را روی گزینه ی System بگذارید. برای استفاده از این مجموعه آی باید از لانچری استفاده کنید که امکان تعویض آی های سیستم عامل را داشته باشد؛ مانند Nova Launcher.

دانلود برای اندروید


اپلیکیشن Fraction Calculator Fractal MK-12P

اسکرین شات اپلیکیشن Fraction Calculator Fractal MK-12P

این اپلیکیشن، ماشین حساب محاسبه ی اعداد کسری است. اعداد کسری درهرحالتی که باشند با کمک این برنامه به راحتی محاسبه خواهند شد و کاربر می تواند انواع و اقسام عملیات ریاضی را روی آن ها انجام دهد. در این ماشین حساب از جمع و تفریق گرفته تا ضرب و تقسیم و توان، تبدیل عدد کسری به اعشاری و بالعکس و. فراهم شده است.

دانلود برای اندروید


اپلیکیشن Home Workout PRO: Full Body Workouts at Home

اسکرین شات اپلیکیشن Home Workout PRO: Full Body Workouts at Home

در سال جاری میلادی و آغاز همه گیری ویروس کووید ۱۹ تمام ابعاد زندگی افراد جامعه تحت الشعاع قرار گرفته است و همچنان اثرات آن در کاهش فعالیت های فیزیکی افراد دیده می شود. یکی از مشکلات بزرگ در این بین، کاهش ساعت فعالیت باشگاه های ورزشی است. از این رو، انجام فعالیت ورزشی در خانه اهمیت بیشتری پیدا کرده است. اپلیکیشن پیش رو با آموزش تصویری انواع حرکات می تواند همراه خوبی برای افرادی باشد که قصد دارند در محیط منزل و با امکانات کم ورزش کنند. در این برنامه، بیش از ۱۰۰ حرکت ورزشی بدون نیاز به تجهیزات آموزش داده می شود. برنامه ی چالشی ۳۰ روزه نیز بخش دیگری از برنامه های خاص ورزشی موجود در این اپلیکیشن است.

دانلود برای اندروید


بازی Puzzles for Children and Adults

اسکرین شات بازی Puzzles for Children and Adults

اپلیکیشن Puzzles for Children and Adults یک بازی فکری و معمایی از ترکیب اوریگامی، رنگ آمیزی و پازل ها است که به خوبی می تواند نقش آموزشی را برای کودکان ایفا یا بزرگسالان را سرگرم کند. این بازی ۱۰ دسته بندی مختلف دارد و در هر دسته بندی الگوهای متفاوت و به هم ریخته ای قرار گرفته اند. کاربر باید با تغییر زاویه ی نمایش الگوهای برش داده شده، تصاویر معنادار را کشف کند تا آن ها بلافاصله تبدیل به نقاشی شوند. این بازی می تواند به کودکان کمک کند قدرت تخیل و تصور خود را تقویت کنند؛ همچنین روی هوش و توانایی حرکتی آن ها نیز تأثیر خواهد داشت.

دانلود برای اندروید


بازی Age of Civilization Americans

اسکرین شات بازی Age of Civilization Americans

بازی فکری و استراتژی که در آن باید پیشرفت کنید و قدرت کسب کنید تا بر جهان فرمانروایی کنید. در این بازی باید تمام دستورهای خود را قبل از هر مرحله ابلاغ کنید تا با شروع مرحله، دستورها اجرا می شوند. درطول بازی، ابلاغ دستورهای جدید محدود است و نمی توان استراتژی را به طور کلی تغییر داد. این بازی سناریوهای مختلفی ارائه می کند که شامل دنیای مدرن، دنیای سال ۱۵۱۴ میلادی، وقایع ۱۷۰۰ میلادی یا سال ۱۷۸۰ میلادی در آمریکا، جنگ داخلی آمریکا در سال ۱۸۶۲ میلادی، اروپا و سایر سناریوهایی است که کاربر می سازد.

دانلود برای اندروید


اپلیکیشن های پولی رایگان شده آی او اس / Paid Apps Gone Free


اپلیکیشن 8 Bit Space - Retro Platformer

اسکرین شات اپلیکیشن 8 Bit Space - Retro Platformer

بازی دو بعدی با گرافیک ۸ بیتی که با الهام از بازی های قدیمی به خصوص رایانه های خانگی قدیمی مربوط به سال ۱۹۸۲ با عنوان ZX Spectrum طراحی شده است. این بازی سرگرم کننده حتی انتخاب رنگ هایش نیز براساس پالت رنگی کامپیوترهای قدیمی انجام شده است و حس نوستالژیکی را به کاربر القا می کند.

دانلود برای iOS


اپلیکیشن Esse

اسکرین شات اپلیکیشن Esse

برنامه ای برای تبدیل متن و نوشته ها به فرمت های مختلف که بیش از ۶۰ نوع حالت متنوع در ۸ دسته ی متفاوت ارائه می کند و می توانید از آن برای تزئین نوشته های خود در شبکه های اجتماعی بهره مند شوید. این برنامه به کاربر امکان می دهد هر متنی را که می خواهد وارد اپلیکیشن کند و خروجی موردنظر خودرا با فرمت و فونت جدید دریافت کند.

دانلود برای iOS


بازی Trigono - Geometric Brain Boiling Adventure

اسکرین شات بازی Trigono - Geometric Brain Boiling Adventure

بازی Trigono یک بازی جذاب و سرگرم کننده است که کاربر در آن با اشکال مختلف هندسی سروکار دارد و تنها کاری که باید بکند این است؛ از هر جسم یا خط قرمزی که می بیند دور شود. درواقع، اسم این بازی به مثلثی اشاره دارد که کاربر آن را تحت کنترل دارد. روش بازی بسیار ساده است و در اولین اجرای بازی به کاربر آموزش داده خواهد شد. این بازی یک بازی فکری با طراحی مینیمال است که برای هرسلیقه ای می تواند سرگرم کننده باشد.

دانلود برای iOS


بازی Chuggington - We are the Chuggineers

اسکرین شات بازی Chuggington - We are the Chuggineers

بازی محبوب و سرگرم کننده ای که باید در آن قطارها را در مسیرهای مختلف کنترل و از موانع عبور کنید؛ البته مراقب باشید که امتیازهایی را که در مسیر قرار دارند، ازدست ندهید. این بازی به صورت داستانی پیش می رود و می تواند برای کودکان، بسیار سرگرم کننده و درعین حال تعاملی باشد. درواقع، در این بازی به چهار حالت مختلف بازی با گرافیک جذاب سه بعدی دسترسی خواهید داشت. این بازی ۷ فایل ویدئویی نیز درون خود دارد که بخش هایی از انیمیشن تلویزیونی بازی را نمایش می دهد. برای نصب این بازی، تمام گوشی های آیفونی که درحال حاضر وجود دارند مشکلی نخواهند داشت؛ زیرا iOS 8 برای اجرای بازی کفایت می کند؛ بنابراین تمام کاربران قادر به نصب آن هستند. ناگفته نماند این بازی همچنان بخش هایی را با پرداخت درون برنامه ای دردسترس کاربر قرار می دهد.

دانلود برای iOS


بازی Tile Rider

اسکرین شات بازی Tile Rider

بازی تک نفره که در آن یک اتومبیل کوچک مجهز به اسلحه و گجت آهنربایی را کنترل می کنید. این بازی فکری در هر مرحله چندین پازل به نمایش درمی آورد که باید آن ها را حل کنید. این بازی شامل ۳۵ مرحله ی داستانی است و با بهره مندی از هوش مصنوعی جذابیت خاصی را القا می کند.

دانلود برای iOS


اپلیکیشن Photo Power Tools

اسکرین شات اپلیکیشن Photo Power Tools

یک برنامه ی کامل ویرایش عکس با فیلترهای جدید و جذاب که به گفته ی توسعه دهنده عکس های ویرایش شده توسط این برنامه بسیار متفاوت تر از سایر برنامه های ویرایش عکسی است که تاکنون استفاده کرده اید. ازجمله ویژگی های شاخص این اپلیکیشن می توان به بهینه ساز دینامیک اشاره کرد که جزئیات بسیار عمیقی از عکس را به نمایش درخواهد آورد یا مجموعه فیلترهای بهبود رنگ ها که تجربه ی جدیدی از ویرایش عکس را برای شما به همراه خواهد داشت.

دانلود برای iOS


بازی Night Rider 3D

اسکرین شات بازی Night Rider 3D

یک بازی اتومبیل رانی در محیطی با سبک سایبرپانک است. گرافیک بازی با رنگ های نئونی و موسیقی دهه ۸۰ میلادی اتمسفر جالبی را ایجاد می کند؛ بنابراین برای لذت بیشتر از این بازی بهتر است آن را با هدفون اجرا کنید تا از صدای موسیقی های درون بازی لذت ببرید. این بازی در دو حالت مرحله ای و امتیازی به صورت نامحدود دراختیار کاربر قرار می گیرد. البته ناگفته نماند همچنان بخشی از امکانات بازی ازطریق پرداخت درون برنامه ای دردسترس قرار خواهند گرفت.

دانلود برای iOS


اپلیکیشن Pocket Yoga Teacher

اسکرین شات اپلیکیشن Pocket Yoga Teacher

ورزش یوگا یکی از بهترین فعالیت هایی است که می توان در هر محیطی آن را انجام داد. زندگی روزمره ی همه ی افراد جامعه سرعت زیادی به خود گرفته است و از این رو عده ی زیادی به ورزش ها و فعالیت های آرامش بخش روی آورده اند تا بتوانند آرامش خود را در این سرعت بالا حفظ کنند. یوگا و درکنار آن مدیتیشن دو مورد از راه های خروج از فشار روزافزون است. این اپلیکیشن ۳۵۰ حرکت یوگا را آموزش می دهد و می توانید با نصب آن روی گوشی خود در هرکجا که هستید تمرینات خود را براساس آموزش دقیق انجام دهید. تمرینات در این برنامه طبقه بندی شده اند و باتوجه به ساعات طول روز می توانید تمرین مناسب را انجام دهید. برای مثال، فلسفه ی یوگا بدین صورت است که تمرینات خاصی برای صبح، ظهر و غروب ارائه می کند؛ بنابراین شما با کمک این اپلیکیشن می توانید طبق برنامه پیش بروید.

دانلود برای iOS


اپلیکیشن Convert Grams, oz, cups, spoons

اسکرین شات اپلیکیشن Convert Grams, oz, cups, spoons

اپلیکیشنی برای تبدیل اندازه های مختلف است که البته، فقط محدود به مقادیر آشپزی شده است. با استفاده از این اپلیکیشن کاربر می تواند مقادیر فنجان، قاشق غذاخوری و. را به گرم یا بالعکس تبدیل کند.

دانلود برای iOS


اپلیکیشن Watch Notes by FlickType

اسکرین شات اپلیکیشن Watch Notes by FlickType

اپلیکیشنی کاربردی برای مدیریت و نوشتن نوت ها ازطریق اپل واچ است. برای بهره مندی از این اپلیکیشن باید گزینه ی Sync نوت ها در iCloud را فعال کنید تا نوت های موجود در گوشی آیفون، روی ساعت هوشمند نیز دردسترس قرار بگیرند. علاوه بر ایجاد یادداشت جدید یا ویرایش متن یادداشت های از قبل نوشته شده، با فشردن طولانی دکمه ی + روی ساعت هوشمند، امکان انتخاب رنگ برای نوت ها نیز نشان داده خواهد شد تا ازبین رنگ ها انتخاب کنید و براساس اولویت کارهای روزانه ی خود را طبقه بندی کنید.

دانلود برای iOS


اپلیکیشن AR Measure

اسکرین شات اپلیکیشن AR Measure

اپلیکیشن AR Measure همان طورکه از عنوانش می توان حدس زد یک برنامه برای اندازه گیری با استفاده از گوشی و قابلیت واقعیت افزوده است. فقط باید با دوربین گوشی یک فاصله بین نقطه ی A و نقطه ی B مشخص کنید تا این اپلیکیشن، فاصله ی آن را برای شما اندازه گیری کند. می توانید اندازه گیری های انجام شده را ذخیره کنید تا بعدا نیز به آن ها دسترسی داشته باشید. حتی می توان با کمک این اپلیکیشن پولی رایگان شده iOS، از چند آیتم در یک عکس اندازه گیری و هرکدام را جداگانه ذخیره کرد.

دانلود برای iOS


اپلیکیشن Sticky Notes Widget

اسکرین شات اپلیکیشن Sticky Notes Widget

یک اپلیکیشن کاربردی برای نوشتن یادداشت های روزانه و فهرست کارهای ضروری است که دسترسی به ویجت درزمان قفل بودن گوشی آیفون را نیز فراهم می کند. با استفاده از این اپلیکیشن می توان فهرست کارهای روزمره ی خود را روی صفحه ی اصلی قرار دهید و درزمان قفل بودن گوشی نیز به آن دسترسی داشته باشید. یکی از مهم ترین ویژگی های این برنامه امکان ویرایش یادداشت ها در زمان قفل بودن صفحه نمایش است. انتخاب رنگ، نوع فونت و استایل نوشته ها نیز از دیگر قابلیت های این برنامه به شمار می رود.

دانلود برای iOS


بازی Gradient Game

اسکرین شات بازی Gradient Game

یک بازی آرامش بخش است که در آن کاربر باید با استفاده از سه رنگ اصلی و ترکیب مقادیر کافی از آن ها با یکدیگر، گرادینت رنگ به نمایش درآمده در کادر بالای نمایشگر را بازسازی کند. کاربر می تواند در دوحالت ترکیب RGB یا HSB این بازی را اجرا کند. محدودیت زمانی در این بازی وجود ندارد تا ماهیت آرامش بخش بودن آن حفظ شود و کاربر با خاطری آسوده و براساس نیاز خود بازی را انجام دهد. علاوه براین، این بازی می تواند بسیار مناسب طراحان و نقاش های باشد تا به وسیله ی آن در ترکیب رنگ خبره شوند.

دانلود برای iOS


اپلیکیشن Superb IQ - Brain Test

اسکرین شات اپلیکیشن Superb IQ - Brain Test

اپلیکیشنی برای اندازه گیری ضریب هوشی است که ازطریق آزمون های علمی و اصولی IQ کاربر را اندازه گیری می کند. آزمون درون این برنامه توسط کارشناسان طراحی شده است و ۳۰ تا ۴۵ دقیقه زمان لازم دارد. بعد از اتمام آزمون رتبه ی جهانی کاربر در مقیاس جهانی به نمایش درخواهد آمد.

دانلود برای iOS


اپلیکیشن ACDSee Pro

اسکرین شات اپلیکیشن ACDSee Pro

اپلیکیشنی همه فن حریف برای ثبت و ویرایش عکس است. ازطریق این برنامه کاربر می تواند به تنظیمات حرفه ای دسترسی داشته باشد و عکس های حرفه ای براساس سلیقه ی خود و بدون دخالت هوش مصنوعی ثبت کند. برای مثال، کاربر به تنظیمات نوردهی، فو، نور سفید و. دسترسی دارد. در بخش ویرایش عکس نیز این اپلیکیشن امکانات زیادی را دراختیار کاربر قرار می دهد تا باتوجه به حس وحال عکس، تأکید بر جزئیات آن دستخوش تغییرات قرار بگیرد.

دانلود برای iOS


بازی Patrol Road Battle

اسکرین شات بازی Patrol Road Battle

بازی هیجانی و فکری که در آن کاربر باید با کنترل اتومبیل گشت زنی، خلافکارهایی را که در خیابان های شهر تردد دارند نابود کند. اتومبیل گشت زنی دارای سلاح، نیتروژن و سایر قدرت ها است تا درمقابل خلافکارها پیروز شود. در این بازی ماشین های گشت زنی مختلفی وجود دارد که هرکدام سلاح های خاصی دارند و کاربر می تواند با کسب امتیاز از آن ها بهره مند شود.

دانلود برای iOS


اپلیکیشن Sufi: Dhikr amp; Tasbeeh Counter

اسکرین شات اپلیکیشن Sufi: Dhikr amp; Tasbeeh Counter

یک اپلیکیشن برای شمارش ذکر و تسبیح است. کاربر می توان با زدن ضربه به نمایشگر، کشیدن انگشت روی صفحه و تکان دادن گوشی به اپلیکیشن فرمان دهد تا شمارش ذکر انجام شود. این برنامه قابلیت تعریف انواع ذکر را دارد و کاربر می تواند هر ذکری را که تمایل دارد در فهرست ذکرها وارد کند و تاریخچه ی کاملی از تسبیحات خود داشته باشد. این برنامه به صورت خودکار شمارش را ذخیره می کند و درهر زمانی که اپلیکیشن دوباره باز شود، از جایی که آخرین بار بوده است، شمارش را ادامه خواهد داد. برای نصب این برنامه باید iOS 11 به بالا داشته باشید.

دانلود برای iOS


اپلیکیشن Live Recorder - Screen Recorder

اسکرین شات اپلیکیشن Live Recorder - Screen Recorder

امکان تصویربرداری در گوشی های آیفون با به روزرسانی iOS 11 به بالا فراهم شد؛ بنابراین آیفون هایی که دارای نسخه ی های ۱۱ به پایین هستند به صورت پیش فرض این قابلیت را ندارد. اپلیکیشن Live Recorder به آن دسته از کاربران با سیستم عامل آی او اس ۱۰ نیز امکان ضبط ویدئو از نمایشگر را می دهد.

دانلود برای iOS


اپلیکیشن Your Pregnancy - Day by Day

اسکرین شات اپلیکیشن Your Pregnancy - Day by Day

برنامه ای که به واسطه ی آن کاربر می تواند اطلاعات کاملی به صورت تصویری یا متنی از وضعیت بارداری داشته باشد. این برنامه به صورت جزئی وضعیت روزانه ی بارداری را توصیف می کند. در این اپلیکیشن علاوه بر متن، تصویر و ویدئو نیز فراهم شده است. البته ناگفته نماند متن های داخل اپلیکیشن به زبان انگلیسی هستند و امکان انتخاب زبان های دیگر در این اپلیکیشن فراهم نشده است.

دانلود برای iOS


اپلیکیشن Background Eraser

اسکرین شات اپلیکیشن Background Eraser

اپلیکیشنی کاربردی و آسان برای حذف پس زمینه ی عکس ها است که به کاربر اجازه می دهد با یک اشاره پس زمینه ی تصاویر را حذف کند. این برنامه با کمک هوش مصنوعی، اجزای موجود در عکس را تفکیک و بادقت زیادی امکان حذف هر بخش را فراهم می کند.

دانلود برای iOS


اپلیکیشن GPS Navigation amp; Maps

اسکرین شات اپلیکیشن GPS Navigation amp; Maps

یک اپلیکیشن مسیریابی که می تواند جایگزین مناسبی برای سایر اپلیکیشن های مسیریابی باشد. در این برنامه با دانلود نقشه ها قادر خواهید بود بدون اتصال به اینترنت، مسیریابی را به صورت آفلاین انجام دهید و موقعیت مکانی خود را در نقشه پیدا کنید. دستیار صوتی اپلیکیشن به شما کمک می کند در زمان رانندگی نیز بتوانید از هدایت اپلیکیشن بهره مند شوید. این اپلیکیشن، نقشه های جذاب سه بعدی دارد و رابط کاربری آن با ظرافت خاصی طراحی شده است. همچنین، نقشه های این برنامه، دوربین های کنترل سرعت را نیز نشان می دهند.

منبع:

https://www.zoomit.ir/2020/7/8/360179/paid-apps-gone-free/

گلکسی S20 اولین گوشی سامسونگ با پنل ۱۲۰ هرتزی خواهد بود

عرضه آیفون 12 در ابعاد کوچک تر

مهم‌ترین تفاوت بازاریابی تلفنی با فروش تلفنی چیست؟

یک نوجوان اپل را هک کرد!

چگونه بازاریابی و فروش تلفنی انجام دهیم؟

آموزش پاک کردن کش مرورگر کروم در ویندوز و موبایل

آموزش پاک کردن کش مرورگر کروم در ویندوز و موبایل

های ,اپلیکیشن ,بازی ,ی ,کند ,ها ,این اپلیکیشن ,این برنامه ,این بازی ,است که ,می تواند ,امکان تعویض آی ,داشته باشد؛ مانند ,البته ناگفته نماند ,دسترسی داشته باشید

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


shirazgsm مطالب اینترنتی آقای اقساط javadjavadian Sʜᴏᴘ₉₈ Carol's site تازه ترین مقالات در حوزه تکنولوژی خرید لوازم خانگی از بانه مطالب اینترنتی Lindsay's memory