بهترین دیکشنری اندروید کدام است؟ بهترین دیکشنری آفلاین چیست؟ اگر به دنبال پاسخ این سوالات و شوالت مشابه آن هستید در این مطلب با ما همراه باشید.

زبان مهمترین و بزرگترین راه ارتباطی گونه بشر در تاریخ و در سراسر جهان بوده است. زبان عنصر کلیدی در تشکیل اجتماعات اولیه، پیشرفتهای گوناگون علمی و ظهور تمدن بوده است.زبان زنده ترین همراه بشر در طول تاریخ بوده که هیچگاه اهمیت خود را از دست نداده است.

هر زبانی دارای مجموعه ای از گویندگان است. زبان ها از بخشهایی جون دستور زبان، اصطلاحات خاص و واژگان منحصر به خود تشکیل شده اند. در نتیجه درک هر زبان و توان برقراری ارتباط با سخنوران به زبانهای دیگر در گرو درک و شناخت از این اجزای زبانی است. اما در سطح اول همه چیز از واژگان آغاز میشود. تلاش برای آموختن هر زبانی از جزئی ترین بخشها Hغاز می شود.

دنیای امروز به لحاظ سرعت ارتباطات و نیاز افراد به یادگیری زبانی غیر از زبان بومی به دنیای 200 سال پیش خود بسیار متفاوت است، چه برسد به سالها پیش. در نتیجه به نوعی باید گفت، علم به زبانهای دیگر با نوعی اام همراه شده است. اما خب ممکن است برای همه فراگیری زبان جدید مقدور نباشد. در نتیجه در صورت مواجهه با یک ارور عجیب در لب تاپ یا گوشی تلفن همراه با واژگانی غریب یا حتی مواجهه با متنی به زبان دیگرچه باید کرد؟

بهترین دیکشنری اندروید

مطالب پیشنهادی

اگه لک پوستی دارید این روش گیاهی توصیه میشه !!
اگه لک پوستی دارید این روش گیاهی توصیه میشه !!

اگه لک پوستی دارید این روش گیاهی توصیه میشه !!

اگه لک پوستی دارید این روش گیاهی توصیه میشه !!

وم آشنایی با بهترین فرهنگ لغت ها

احتمالا جواب این سوال تا همین 10 سال پیش رجوه به دیکشنری های عظیم الجثه آکسفورد یا لانگ من و تلاش برای یافتن واژه مد نظر بود. خب فارغ از زمان بری این روش، مسئله اساسی چگونگی دسترسی به این آثار است. بعید است هرکسی در کتابخانه شخصی خود این دیکشنری های عظیم الجثه را داشته باشد. برای ما که اساسا هنوز هضم مسئله کتابخانه شخصی هم با موفقیت روبرو نبوده است. پس همچنان سر سوال اصلی خود هستیم؛ چه باید کرد؟

بهترین دیکشنری انگلیسی به فارسی اندروید کدام است؟ بهترین دیکشنری فارسی به انگلیسی اندروید چطور؟ آیا به دنبال دانلود بهترین دیکشنری رایگان اندروید هستید؟ تلفظ همیشه یکی از مهمترین مشکلات زبان آموزان است، بنابراین ضروری است به سراغ دیکشنری اندروید با تلفظ بروید. اگر شما هم از جمله زبان آموزان هستید، مطلب زیر شاید برای شما مفید باشد.

بهترین اپلیکیشن های آموزش زبان برای فارسی زبانان

اینجا است که تکنولوژی وارد صحنه میشود. تلفن همراه گرچه از سویی ارور عجیب غریب دارد، از سوی دیگر و به سادگی و با نصب چند اپلیکیشن امکان رسیدن به معنای واژگان پیچیده را برای هرکسی فراهم کرده است. تکنولوژی جدید به تناسب درآمیختن زندگی مدرن با نیازهای جدید، امکانات جدید را نیز در اختیار افراد میگذارد. در همین راستا و در این مطلب قصد داریم تا شما را با بهترین دیکشنری اندروید اعم از آفلاین، آنلاین با تلفظ و غیره آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

اپلیکیشن اندروید مترجم گوگل Google Translate

 • بهترین دیکشنری اندروید آنلاین با نسخه آفلاین کاربردی

استفاده بر خط از مترجم گوگل، بهترین دیکشنری رایگان اندروید و سایر سیستم عامل ها، شما از جستجوی عبارت دانلود بهترین دیکشنری رایگان اندروید در موتور جستجوی اش بی نیاز کرده. از اساسی ترین و دم دستی ترین واکنشهای غریزی هر ایرانی در مواجهه با یک متن به زبان دیگر است. از مزاح که بگذریم، با وجود نقدهای بسیاری که بر عدم دقت فنی Google Translate در ترجمه عبارات وارد میشود، اما به زعم بسیاری اپلیکیشن مترجم گوگل بهترین دیکشنری آنلاین اندروید برای ترجمه عبارات و متون محسوب میشود. گواه این مسئله آماراستفاده روزانه حدود 200 میلیون کاربر از این اپلیکیشن است.

گوگل ترنسلیت بهترین دیکشنری اندروید

یکی از قابلیت های خوب این اپلیکیشن امکان ترجمه متون و یا عبارات با عکس گرفتن از آنها می باشد. در این حالت دیگر نیازی نیست تا حتما هرکدام از واژگان را به طور اختصاصی و جداگانه مورد جستجو قرار دهید. در همی راستا و با توجه به قابلیت جدیدشبکه عصبی هوشمند،این اپلیکیشن در ترجمه متون، به جای ارائه ترجمه تحت الفظی، یک ترجمه معنوی و با توجه به جایگاه کلمات در بستر متن و در ارتباط با سایر واژگان به شما ارائه میدهد که از دقت بیشتری برخوردار است.

گوگل ترنسلیت بهترین دیکشنری اندروید

اگرچه Google Translate اساسا یک اپ آنلاین محسوب می شود، اما گوگل امکان ارائه ترجمه آفلاین را هم ارائه کرده است. برای استفاده از بهترین دیکشنری آفلاین اندروید از گوگل ترنسلیت شما نیازمند دانلود آرشیو و دایره لغات زبان های مورد نظرتان خواهید بود. انجام این کار با مراجعه به منویSettingsو بخشManage Offline Languagesصورت می پذیرد.

از دیگر ویژگیهای اساسی Google Translate به عنوان بهترین دیکشنری اندروید آنلاین میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ترجمه بیش از 103 زبان زنده دنیا
 • ترجمه تصویر به 29 زبان (استفاده از دوربین)
 • ترجمه گفتاری دو طرفه به 32 زبان
 • افزودن کلمات مورد علاقه و مهم برای استفاده آفلاین (بهترین دیکشنری آفلاین اندروید)
 • قابلیت بسیار کاربردی Tap to Translate که فقط با کپی کردن هر متنی در هر نرم افزاری ترجمه متن را برای شما به نمایش در می آورد
 • وجود قابلیت مترجم آفلاین (به عنوان بهترین دیکشنری آفلاین) برای زمان هایی که دسترسی به اینترنت مقدور نباشد
 • وجود حالت دوربین برای عکس گرفتن از متن مورد نظر و ارائه ترجمه ای با کیفیت تر برای 37 زبان مختلف
 • قابلیت ترجمه گفتاری به صورت زنده برای 32 زبان مختلف
 • امکان تشخیص حروف و متون با دستخط انسانی و ترجمه آن برای 93 زبان متمایز
 • امکان تشکیل کتاب عبارات برای به خاطر سپردن لغات کلیدی و ترجمه آن ها به هر زبان دیگر

این اپلیکیشن تاکنون با رغم باورنکردنی 500 میلیون از گوگل پلی دانلود شده و نمره خوب 4.5 از 5 را از نظر کاربران دریافت کرده است.

اپلیکیشن اندروید دیکشنری پرو Dictionary Pro

 • بهترین دیکشنری آفلاین اندروید

به زعم عده ای دیگر، دیکشنری Dictionary Pro بهترین دیکشنری اندروید است. این برنامه یک اپ کاملا حرفه ای، با ویژگیهای فوق العاده و مخصوص اندروید است که که با بهره گیری از منابع معتبر توانسته در مدتی کوتاه توجه میلیون ها نفر را به خود جذب کند. از مزایای بهترین دیکشنری آفلاین این است که هم به صورت آنلاین و هم به صورت آفلاین قابل استفاده است. به عبارت دیگر این اپلیکیشن برای دو عنوان بهتری دیکشنری آفلاین اندروید و بهترین دیکشنری رایگان اندروید با رقبا مبارزه می کند.این دیکشنری از سوی منابع معتبری چون Websterrsquo;s Dictionary ,Rogetrsquo;s Thesaurus ,The American Heritage Dictionary مکررا مورد تمجید قرار گرفته و روز به روز در حال گسترش می باشد.

دیکشنری پرو از بهترین دیکشنری های اندروید است

در این اپلیکیشن که 40 زبان زنده دنیا را پوشش میدهد، به سادگی میتوانید لغات مدنظر خود را جستجو کرده و علاوه ترجمه آنها، یک تعریف دقیق از واژه را نیز به دست بیاورید. ارائه مترادف، متضاد و کلمات مرتبط از دیگر ویژگی های این دیکشنری هوشمند و قوی می باشد. اگر به طور تخصصی در حال یادگیری زبان هستید، این برنامه به عنوان بهترین دیکشنری آنلاین اندروید و بهترین دیکشنری رایگان اندروید انر یکی از بهترین گزینه ها و شاید بهترین دیکشنری اندروید برای فرهنگ لغات کمک آموزشی همین اپلیکیشن Dictionary pro باشد.

این دیکشنری با دیتابیس گسترده و قدرتمند خودهر کاربری را قادر می سازد تا به اصطلاحات انگلیسی و فرهنگ لغت عامیانه نیز دسترسی داشته باشد.برای یادگیری تلفظ دقیق کلمات، ضروری است به سراغ یک دیکشنری اندروید با تلفظ بروید. در این برنامه اسپل هر لغت در کنار آن نوشته شده است و می توانید با اتصال دستگاه هوشمند خود به اینترنت نحوه تلفظ صحیح آن را به صورت صوتی دریافت نمایید. این اپلیکیشن می تواند برای افراد گوناگون در قشرهای مختلف نیز بسیار مفید باشد زیرا دیکشنری های مختلفی به صورت کاملا خاص برای رشته هایی نظیر پزشکی، حقوق و غیره در آن قرار داده شده است.

منبع:

https://techrato.com/2020/02/19/best-android-dictionary-app/

گلکسی S20 اولین گوشی سامسونگ با پنل ۱۲۰ هرتزی خواهد بود

عرضه آیفون 12 در ابعاد کوچک تر

مهم‌ترین تفاوت بازاریابی تلفنی با فروش تلفنی چیست؟

یک نوجوان اپل را هک کرد!

چگونه بازاریابی و فروش تلفنی انجام دهیم؟

آموزش پاک کردن کش مرورگر کروم در ویندوز و موبایل

آموزش پاک کردن کش مرورگر کروم در ویندوز و موبایل

دیکشنری ,اندروید ,زبان ,ترجمه ,اپلیکیشن ,آفلاین ,بهترین دیکشنری ,دیکشنری اندروید ,دیکشنری آفلاین ,این اپلیکیشن ,در این ,بهترین دیکشنری اندروید ,بهترین دیکشنری آفلاین ,دیکشنری رایگان اندروید ,بهترین دیکشنری رایگان

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


شارژ مطالب اینترنتی WWW.AMIRMOBASHER.IR ana-dargaz دی جی استور Randell's style vahidmyth99 مجله اینترنتی کاروک : علم وفناوری،کامپیوتر و اینترنت،ورزش،تغذیه،سلامت منتظرالمهدی۳۱۳