ویپ چیست ؟

ویپ (VoIP) مخفف عبارت Voice over Internet Protocol است که امکان به کارگیری بستر شبکه را به هدف برقراری مکالمات تلفنی را فراهم مینماید و در سنجش با تلفنهای سنتی مبتنی بر خطوط سیم، از فناوری دیجیتال کاربرد میکند. در واقع، با استفاده از فنآوری VoIP، صدا از راه همان بستر شبکه ارسال می گردد.

چرا باید از ویپ در شرکت خویش کاربرد کنیم ؟

کاهش کابل کشی شبکه

شما در سازمان خود دیگر نیازی به کابل کشی جدا برای تلفن های خویش ندارید زیرا می توانید از کابل شبکه ای که به رایانه خود متصل کرده اید به چهره اشتراکی برای تلفن خویش نیز بهره گیری نمایید.

کاهش هزینه های ماهیانه تلفن

امکان تماس های بین المللی ارزان بها از طریق سرویس دهندگان VOIP فراهم می گردد . اگر یک سازمان حائز شعبی در داخل و یا بیرون از کشور باشد می تواند یک ارتباط کاملا رایگان بین پرسنل خود استوار نماید .

تلفن های نرم افزاری

تلفن های نرم افزاری

می توانید به راحتی از نرم افزارهای مجانی که بر روی سیستم پرسنل شما (رایانه یا رایانه ) نصب می شوند به همراه یک شماره هدفون کاربرد نمایید. پرسنل شما با داشتن اینترنت پرسرعت در هر مکانی، داخلی های سازمانی خویش را داشته باشند. در این حالت می توانید تمامی ویژگی های که بر روی گوشی های تلفن هستی دارند را برروی نرم اسباب مربوطه نیز داشته باشید بدون هیچ وجه محدودیتی با دست کم هزینه !

ضبط مکالمات

این امکان وجود دارد که همگی مکالماتی که در بستر ویپ در سیستم شما چهره میگیرد، ضبط شده و در سیستم شما اندوخته گردند.

قابلیت افزایش نامحدود ظرفیت

تعداد خطوط تلفن و عدد های درونی خویش را میتوانید تا مقدار مد نظر افزایش دهید، اینکار بدون صرف هیچ وجه خرج ی اضافی و فقط بصورت نرم افزاری انجام می گیرد.

جابجایی راحت داخلی ها

در سیستم VOIP شما می توانید تنها تلفن خویش را برداشته و به میز کار جدید منتقل کنید ،همه چیز مثل ماضی بدون هیچ وجه تغییری عمل می نماید !

کنفرانسهای صوتی و تصویری

سازمانهایی که برای سپریدن امور خویش از برقراری کنفرانسها در بستر VoIP کاربرد مینمایند، از هزینههای برقراری ارتباطات تلفنی با پروا به مسافتهای کاربران (حتی در ابعاد بین المللی) بازداری میکنند.

فکس یا Fax to Email

با به کارگیری این ویژگی، قابلیت ارسال فکسهای دریافتی به ایمیل هستی خواهد داشت.

صف انتظار

در چهره اشغال بودن خط شما، تماسهای مخاطبان شما از دست نرفته بلکه در رسته قرار دیتاهزینه راه اندازی تلفن voipمیشوند لغایت به هنگام آزاد شدن شماره شما، تماس برقرار شود.

تنظیم ساعات اداری

شما می توانید به راحتی ساعت کاری خود را مشخص کنید و در بازه های متفاوت پاسخ های متفاوتی به مراجعه کنندگان خویش بدهد .

گزارش گیری

تمام تماسهای کاربران به صورت گزارش در سیستم اندوخته می شود که در نظارت بر تماسها و ارائه گزارشهایی که بیانگر نحوه پاسخگویی و شمار تماسهاست، مفید میباشد.

گلکسی S20 اولین گوشی سامسونگ با پنل ۱۲۰ هرتزی خواهد بود

عرضه آیفون 12 در ابعاد کوچک تر

مهم‌ترین تفاوت بازاریابی تلفنی با فروش تلفنی چیست؟

یک نوجوان اپل را هک کرد!

چگونه بازاریابی و فروش تلفنی انجام دهیم؟

آموزش پاک کردن کش مرورگر کروم در ویندوز و موبایل

آموزش پاک کردن کش مرورگر کروم در ویندوز و موبایل

های ,تلفن ,خویش ,شبکه ,توانید ,سیستم ,می توانید ,در سیستم ,و در ,هیچ وجه ,خویش را

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


appreview6 elhamC ساخت اعضای مصنوعی صورت و بدن سجادی (پروتزهای سیلیکونی ) شایان سیستم جهرم ملوان های شعر ۩۞۩ خانه الکترونیکی ۩۞۩ زندگی دیانا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. مقالات طراحی سایت جامع ترین خبرنامه سئو