ویوو که یکی از شرکت های پیشرو در زمینه نوآوری در طراحی موبایل به شمار می رود، از طرح مفهومی موبایل جدید با دوربین سلفی جدا شونده رونمایی کرد.

کانسپت جدید ویوو IFEA نام دارد و دوربین سلفی آن به گونه ای طراحی شده که قابلیت جدا شدن از بدنه و بکارگیری به عنوان یک وسیله مستقل را دارد. این موبایل به خاطر طراحی نوآورانه برنده جایزه طراحی از مؤسسه Red Dot آلمان شد. همانطور که در کلیپ زیر مشاهده می کنید پس از جدا کردن سلفی می توان آن را از راه دور کنترل کرد.

در قسمت توضیحات این گوشی در وب سایت Red Dot نوشته شده است که می توان دوربین سلفی را با استفاده از فرامین صوتی کنترل کرد. علاوه بر این با استفاده از اتصال لوازم جانبی به آن می توان بدون کاهش چشمگیر کیفیت تصویر، حین راه رفتن یا ورزش کردن عکسبرداری یا فیلمبرداری کرد. برای مثال می توان بوسیله گیره آهنربایی دوربین را به قلاده سگ یا جیب لباس متصل کرد.

مؤسسه یاد شده تصویری از پنل جلو و پشت IFEA نیز منتشر کرده است و همانطور که انتظار می رفت به خاطر طراحی خاص دوربین سلفی شاهد هیچ گونه بریدگی، ناچ یا حفره ای روی صفحه نمایش نیستیم. در پنل پشت ماژول دوربین به چشم می خورد که با توجه به تصویر احتمالاً سه سنسور خواهد داشت.

لازم به ذکر است که این طرح در حال حاضر در فاز آزمایشی قرار داشته و مشخص نیست ویوو چه زمانی آن را به بهره برداری تجاری می رساند.

ویوو اواسط شهریور ماه امسال از موبایل جدید با پنل پشتی تغییر رنگ دهنده رونمایی کرد و سنسور جدیدی برای دوربین موبایل توسعه داده که نسبت به سنسورهای فعلی ۲۰۰ درصد نور بیشتری جذب می کند.

منبع:

https://digiato.com/article/2020/10/12/%d9%85%d9%88%d8%a8%d8%a7%db%8c%d9%84-%d8%ac%d8%af%db%8c%d8%af-%d9%88%db%8c%d9%88%d9%88-%d8%b3%d9%84%d9%81%db%8c-%d8%ac%d8%af%d8%a7%d8%b4%d9%88%d9%86%d8%af%d9%87/

گلکسی S20 اولین گوشی سامسونگ با پنل ۱۲۰ هرتزی خواهد بود

عرضه آیفون 12 در ابعاد کوچک تر

مهم‌ترین تفاوت بازاریابی تلفنی با فروش تلفنی چیست؟

یک نوجوان اپل را هک کرد!

چگونه بازاریابی و فروش تلفنی انجام دهیم؟

آموزش پاک کردن کش مرورگر کروم در ویندوز و موبایل

آموزش پاک کردن کش مرورگر کروم در ویندوز و موبایل

دوربین ,سلفی ,موبایل ,طراحی ,ویوو ,توان ,می توان ,دوربین سلفی ,خاطر طراحی ,موبایل جدید ,red dot

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


همه چیز ۩۞۩ نارسیس سرزمین دانلود ۩۞۩ نمایندگی رسمی محصولات سیماران فروش تجهیزات گرند استریم طراحي سايت_طراحي اپليکيشن_سه سوت وب خسرویها : www.khosraviha.ir : مهندسی -مذهبی-جالب وخواندنی خدمات و تجهیزات کد خدماتی 4 رقمی، خط 5 رقمی سیپ ترانک، سرویس تل سی پلاس TEL30، تانوما و FTTH Communicational Technologies مطالب اینترنتی