سه روز قبل کالبدشکافی اولیه آیفون SE جدیدنشان دادکه درون این گوشی شباهت بسیاری زیادی به آیفون ۸ دارد. حال سایت iFixit هم نگاهی به درون آیفون SE انداخته و تمام قطعاتی که این گوشی از آیفون ۸ قرض گرفته را مشخص کرده است.

سایت iFixit در گزارش خود از آیفون SE جدید به عنوان <<یک خرید خیلی خوب>> یاد کرده و به امکان تعمیر آن با بسیاری از قطعات آیفون ۸ اشاره می کند. همچنین اضافه می کند که آیفون SE جدید به لطف بهره مندی از چیپست A13 بایونیک که در آیفون ۱۱ پرو به کار رفته، عملکرد بسیار بهتری نسبت به دیگر گوشی های همرده به ارمغان می آورد.

سایت یاد شده می گوید نسل اول آیفون SE هم از قطعات آیفون های قبلی استفاده می کرد و همین کار باعث شده بود تا علاوه بر کاهش ضایعات تولید برای اپل، تعویض کردن قطعات آن نیز به راحتی و با قیمت کمتری انجام شود. حال اپل این رویه را در آیفون SE جدید هم تکرار کرده است.

سایت iFixit در ادامه گزارش می نویسد که دوربین ها، اسلات سیمکارت، موتور Taptic و نمایشگر آیفون SE جدید (شامل میکروفون و سنسور مجاورت)، همگی با قطعات آیفون ۸ قابل تعویض هستند. البته تعویض نمایشگر سبب از دست رفتن فناوری True Tone می شود که البته اگر به ابزار مخصوص برنامه نویسی نمایشگر دسترسی داشته باشید، این مشکل برطرف خواهد شد.

دکمه هوم آیفون SE جدید و آیفون ۸ با هم فرق می کنند و بنابراین اگر نیاز به تعویض این قطعه وجود داشته باشد، امکان استفاده از دکمه آیفون قدیمی تر وجود ندارد و باید از دکمه اصلی استفاده کرد. البته می توان از دکمه های متفرقه که تاچ آیدی ندارند هم استفاده کرد و یا گوشی را به تعمیرکاران اپل سپرد.

منبع:
https://digiato.com/article/2020/04/27/%d9%85%d9%82%d8%a7%db%8c%d8%b3%d9%87-ifixit-%d8%a2%db%8c%d9%81%d9%88%d9%86-se-%d8%ac%d8%af%db%8c%d8%af-%d8%a8%d8%a7-%d8%a2%db%8c%d9%81%d9%88%d9%86-8/

گلکسی S20 اولین گوشی سامسونگ با پنل ۱۲۰ هرتزی خواهد بود

عرضه آیفون 12 در ابعاد کوچک تر

مهم‌ترین تفاوت بازاریابی تلفنی با فروش تلفنی چیست؟

یک نوجوان اپل را هک کرد!

چگونه بازاریابی و فروش تلفنی انجام دهیم؟

آموزش پاک کردن کش مرورگر کروم در ویندوز و موبایل

آموزش پاک کردن کش مرورگر کروم در ویندوز و موبایل

آیفون ,se ,۸ ,جدید ,ifixit ,هم ,آیفون se ,آیفون ۸ ,se جدید ,از آیفون ,از دکمه

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


Patricia's notes backlinksample كشاورزی و فضای سبز alihawk2019sonic فایل گذر nisracomhui پارسا فایل عصـــر فنــــاوری اطـــلاعـــات و ارتبــــاطـات هیواتک نمایندگی تلفن پاناسونیک