اولین بار زمزمه های استفاده سامسونگ از پنلی با نرخ رفرش ۱۲۰ هرتزی زمانی شنیده شد که فهمیدیم پردازندهاگزینوس ۹۹۰از نرخ رفرش های بالا استفاده می کند. از آن جایی که احتمالا سامسونگ در بازارهای بین المللی از این چیپست استفاده کند بسیار بالاست، در نتیجه چندان بی راه نیست که بگوییم سامسونگگلکسی S20 از پنلی با نرخ رفرش ۱۲۰ هرتزی استفاده خواهد کرد.

علاوه بر این قضیه، اخیرا منوی مخفی در رابط کاربری One UI 2 نسخه بتا پیدا شده که به کاربران اجازه می دهد از بین نرخ رفرش ۶۰ هرتزی و ۱۲۰ هرتزی، یکی را انتخاب کنند. البته کاربران و علاقه مندان نتوانستند تفاوتی را ببینند زیرا هیچ گوشی سامسونگی فعلا از این نرخ رفرش بهره نمی برد. پس به احتمال زیاد، گلکسی S11 یا همان S20 (برخی از شایعات می گویند اسم پرچمدار بعدی سامسونگ S20 است) از پنل ۱۲۰ هرتزی بهره می برد.

گلکسی S20

با این حال شاید با خود بپرسید مزایای استفاده از نرخ رفرش ۱۲۰ هرتزی چیست؟ باید بگوییم که این نرخ رفرش را محتوای صفحه نرم تر به حرکت در می آورد و باعث می شود پویاتر به نظر برسد. این بدان معناست که تجربه کاربران از رابط کاربری روان تر خواهد بود و انیمیشن ها و اسکرول کردن، بسیار بهتر به نمایش در خواهند آمد.

علاوه بر تمام این تغییرات، استفاده از پنلی با نرخ رفرش بالا به شدت به شارژدهی باتری آسیب وارد می کنند و خوشبختانه سامسونگ به کاربران اجازه خواهد داد تا بین این دو نرخ رفرش یکی را انتخاب کنند تا هر دو گروه از کاربران را راضی نگه داشته باشد. البته این را هم اضافه کنیم که سامسونگ چندان هم با این قضیه غریبه نیست و پیش از این شرکت هایی که از نرخ رفرش بالا استفاده کرده بودند، پنل های خود را از سامسونگ تامین می کردند (مثل وان پلاس 7 پرو).

منبع:

https://digiato.com/article/2020/01/06/%da%af%d9%84%da%a9%d8%b3%db%8c-s20-%d9%be%d9%86%d9%84%db%8c-%d8%a8%d8%a7-%d8%b1%d9%81%d8%b1%d8%b4-%db%b1%db%b2%db%b0-%d9%87%d8%b1%d8%aa%d8%b2-%d8%af%d8%a7%d8%b1%d8%af/

گلکسی S20 اولین گوشی سامسونگ با پنل ۱۲۰ هرتزی خواهد بود

عرضه آیفون 12 در ابعاد کوچک تر

مهم‌ترین تفاوت بازاریابی تلفنی با فروش تلفنی چیست؟

یک نوجوان اپل را هک کرد!

چگونه بازاریابی و فروش تلفنی انجام دهیم؟

آموزش پاک کردن کش مرورگر کروم در ویندوز و موبایل

آموزش پاک کردن کش مرورگر کروم در ویندوز و موبایل

رفرش ,نرخ ,سامسونگ ,استفاده ,۱۲۰ ,هرتزی ,نرخ رفرش ,۱۲۰ هرتزی ,پنلی با ,با نرخ ,از این

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


طراحی سایت / سئو سایت TOP 20 computercommunity khabarejadid طراحی سایت / طراحی اپلیکیشن موبایل / سئو سایت navayemahjoubi2019 mandala بهترین مطالب اینترنتی technodata